2017 – kevad

ROHKEM PILTE VANEMATELE ON LISATUD ELIISI (SÜNDMUSTE ALL KALENDRIS)

Lastekaitsepäev 1. juunil – Muumitrollidel

Igati vahva päev lasteaias. Sõitsime ratastega vigursõite, sõime õues lõunat ja jäätist ning magasime telgis:)

Lastekaitsepäeva tähistamine Haapsalus  – Muumipõnnidel

Ekskursioon Miiamilla lastemuuseumisse ja Kadrioru parki

Väga tore ja huvitav seiklus Tallinnas. Lapsed super tublid, läheks nendega teinekordki luurele:)

Laste vaba maalimine õues

Emadepäev

ÖÖlasteaed koolieelikutega

Oli jälle üks tore öölasteaed koos vahvate lastega.

Nõiatrall linnusel

Nõiatrall linnusel koos koolilastega ja Muumipõnnidega.

Meediakasvatus

Tutvumine vanaaja meediaga: diaprojektor, diafilm ja diapositiiv. Laste filmimine õppetegevuse ajal.

Munade värvimine

Munade värvimune kahel erineval moel ja munade koksimine.

Meediatund

Hommikuring toimus meediaklassis. Arutlesime meediavahenditest: lapsed teadsid nimetada televiisorit, raadiot, arvutit, tahvelarvutit, telefoni. Teati, et saab midagi vaadata ja kus saab ka mängida. Tutvusime diktofoniga ning iga lapsega tegime eraldi lühiintervjuu (3 küsimust), salvestasime ja pärast said lapsed arvata, kelle häälega on tegu.
Esimest korda prooviti ka õmblusvahendeid (nõel, tikkimisniit ja pildid). Lastele väga meeldis:)

Disko tüdrukute nädalal

Täname Isabeli ja Meribeli vanemaid diskokuuli eest. Lastel oli väga põnev ja huvitav oma tantsuoskusi näidata.