Meie tegemisi detsembris

Esimese advendi puhul ootas lapsi täna vahva üllatus.

Meie majas on tunda piparkoogi lõhna…

Jõlukuuse toomine

Käes on jõuluaeg ja meie sõitsime metsa jõulukuuske tooma. Onu Kalle ütles, et nendel kasvavad metsas just sellised kuused, mis meile sobiksid. Lastel oli kodust kaasa võetud metsloomadele väike jõuluüllatus, aga metsas olles oli tore vaadata, et ka lapsed ise lasid leivaviilul, õunal ja porgandil hea maitsta. Lasteaia lapsed tänavad onu Kallet ja tädi Marjut toreda väljasõidu eest ja paluvad, et onu Kalle ja tädi Marju ütleksid ka oma metsa päkapikkudele, kes kuuse külge lastele kommid olid jätnud, SUUR TÄNU !!!

Kuused rühmades 🙂

Muumitrollid: “Suur tänu, Trevori isa, et aitasid kuuse paika panna !”

“Suur tänu, tädi Monika !”

Muumipõnnide kaunis jõulupuu.

100 helkuripuud

Algatuse «100 helkuripuud Eesti 100. sünnipäevaks» eesmärk on tõmmata juubelisügisel senisest enam tähelepanu turvalisusele liikluses. Praeguseks on oma helkuripuu registreerinud enam kui 160 kogukonda üle Eesti. Ka meie ehtisime täna oma helkuripuu, mis siis et ametlikult registreerinud oma puud ei ole.

KUI SUL ON HELKUR ÜLE, SIIS TULE JA RIPUTA SEE MEIE PUULE, ET INIMENE, KELLEL SEE PUUDU ON, SAAKS SELLE SEALT VÕTTA. NII ON TA PIMEDAS PAREMINI NÄHTAV !!!

Kivide kuningal külas

Kohila Keskonnahariduse Keskuse poolt pakutavate õppeprogrammide eesmärgiks lasteaialastele on süvendatud loodus- ja keskkonnaalase hariduse omandamine. Meie rühm osales programmis “Eestimaa kivide kuningas”. Pahkla külas asuvad suured rändrahnud pakkusid lastele avastamisrõõmu, uudishimu, ronimis- ja turnimisvõimalusi. Meie giid tädi Ingrid jagas lapsed kivi liikide alusel kahte gruppi, tekkis graniidigrupp ja settekivimite grupp. Lapsed said teada, kuidas ja millal rändrahnud Eestimaale jõudsid, tutvusid rahnude legendidega, uurisid metsas leiduvaid kivimeid ja proovisid ära arvata, millega tegu. Oli väga õpetlik väljasõit.

Rohkem pilte Eliisis