Vanavanematepäev

Aedkooli lapsed kutsusid 11.septembril oma vanavanemad majja, et nendega koos põnevaid teematubasid külastada. Esmalt kogunesid kõik lapsed ja vanavanemad lasteaia pikka koridori, kus direktor kõik osalejad üle luges ja neljaks palus loendada. Kõik said endale käepaelad ja päevapassi kuhu pandi teematoas vastav märge.

Läbi oli aja käia neli teematuba. Iga grupp käis oma seltskonnaga koos, et ei tekiks segadust. Koolimajas olid meediatuba ja maitsmistuba, lasteaia poolel muusikatuba ja mõõdukas sportimistuba 🙂

Meediatoas sai mängida puuviljadega klaverit, tuua virtuaalne pilt klassiruumi ja vaadata kui suur on puuk.

Maitsmistuba pakkus erinevaid õunasorte, mis tuli ära arvata, lisaks veel moose ja leiba.

Muusikaklassis valmistati põnevaid trumme ja trummipulkasid.

Ja võimlas tehti sporti 🙂